MEDOSEL MEDİKAL TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılında “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini benimseyerek ticari hayatına başlamıştır.

MEDOSEL’in Türkiye’nin genelinde yaygın bayi ve servis ağı sayesinde, referans noktalarımız gün geçtikçe büyümektedir. Böylece vazgeçilmezimiz olan “satış sonrası müşteri memnuniyeti” ilkesi ve insan sağlığına verdiğimiz dikkat sebebi ile de gün geçtikçe pazardaki payımız artmaktadır.

Bize destek olan ve çözüme yönelik adımlar atmamızı sağlayan paydaşlarımızla her geçen gün büyüyerek, yorulmadan ülkemize hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

MEDOSEL olarak ana faaliyet konularımız;

KBB poliklinikleri kuruluşu ve planlanması.

Jinekoloji poliklinikleri kuruluşu ve planlanması.

Podiatri/Podoloji kabinleri ve uygulama merkezleri kurulması.

Sterilizasyon sistemleri planlanmasıdır.

MEDOSEL sağlık ürünleri ve hizmetleri konusunda dünyada tanınmış ve bilenen markaların Türkiye’de temsilciliğini yapmaktadır.

MEDOSEL “önce insan sağlığı, ardından kusursuz işleyiş” ilkesi ile yola çıktığımızdan, müşterilerimize önerdiğimiz ürünlerin belirli standartlara sahip olmasını ve sağlık güvenlik koşullarını karşılamasına dikkat ediyoruz.

MEDOSEL çalışanlarının tümü çözüm odaklı bakış açısıyla, her zaman siz değerli müşterilerinin yanında yer almıştır. Ekibimizin çoğu yurt dışında eğitim almış, konusunda branşlaşmış kişilerden oluşmuştur.

MEDOSEL Üniversite, Eğitim Araştırma, Devlet Hastaneleri, pazarda saygın hastane gruplarının birçoğunu referans listesine eklenmiştir.

Bu sebeple Türkiye’nin birçok yerinde ürünlerimizi görmeniz veya kullanmış olmanız mümkündür.

 

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@medosel.com mail adresimizden yada +90 216 328 48 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 216 328 48 47 Bilgi İstiyorum